Rande od A do Z

Autor: Stoudy

Na podnět některých brněnských baličů jsem se rozhodl sepsat několik řádek o úspěšném randění. Už jsem o tom kdysi přednášel i na Brainstormingu, tak se to nyní pokusím dostat na papír.

Proč zrovna daty? Mám pocit, že je to nejzábavnější část balení vůbec a navíc se v nich považuju za celkem pokročilého. V době, kdy nemám LTR nebo jinou formu vztahu s holkou a jsem „na lovu“, tak většinou mívám každý týden 1-2 daty, někdy i víc. Proto si myslím, že mám k tématu co říct.

Asi nejzásadnější věc napíšu již v tuto chvíli:

Neberte date jako nutné zlo před sexem, ale jako lahodný předkrm před hlavním jídlem. Zní to sice triviálně, ale mám pocit, že tohle je problém většiny uživatelů fóra, kteří vidí date jako překážkovou dráhu, na které musí splnit všechny úkoly, aby mohli doběhnout do cíle. A stresují se, že se jim to nepodaří. Otočte to, cíl jste vy, nechte na opičí dráze pobíhat tu slečnu.

.

.

Část první : DOMLUVA DATU

Příjde mi, že se na fóru přikládá až zbytečně velký význam tomu, zda voláme nebo píšeme sms. Přitom tenhle fakt není zase tak důležitý. Dělejte to, co vám víc funguje nebo na co máte zrovna chuť. Já například velmi často beru při rozhodování jako kritérium povahu dotyčné holky. Člověk časem vycítí, zda slečna patří mezi ty, kterým budou vlhnout kalhotky, když uslyší váš uvolněný, ale pevný hlas (většinou starší a sebevědomější holky), anebo mezi ty, kterým se rozzáří oči nadšením, když ucítí vibrace smsky v kabelce (mladší stydlivější).

Obecně však záleží hlavně na tom, jaký pocit jste v holce zanechali při osobní interakci. Pokud je z vás paf, můžete jí na date pozvat klidně morseovkou a přijde. Naopak kde nic není, tam to žádná spásná digi nezachrání.

Vřele doporučuji nezvat holku na kafe (víno, čaj, procházku atd.), ale vždy vymyslet nějakou vtipnou záminku, která se bude pokud možno vztahovat k vaší předešlé komunikaci. Takže jednou jí jdete seznámit s legislativními hranicemi svádění, podruhé vám dá lekci fracouzštiny, potřetí je to konzultace HDP Uzbekistánu. Čím větší pxčovina, tím líp. Oba víte, že jde o rande, ale hraní takových her na blbečky holky nesmírně baví a mě taky.

Dále se mi osvědčilo (credits to Sergio) dávat té holce výzvy. NENUCENĚ! Ať si zvolí nejlepší vůni jakou má, že si přičichnu a posoudím. Ať si vezme nejvyšší podpatky, že si dáme závody v běhu. Ať složí čtyřverší na téma muži. Cílem je holku podvědomě přimět k tomu, aby do datu investovala už předem, myslela na něj a těšila se. Samozřejmě za to nabídněte protihodnotu.

Termín navrhujte!!! Nerozkazujte ani nežádejte!

.

.

Část druhá: Příprava

Ženy nejsou v nahlížení na vzhled stejné jako muži, pro něž je vzhled měřítkem zásadním a někdy bohužel i jediným. Tím nechci říct, že by ženám na vzhledu nezáleželo, ale nepřisuzují mu takovou váhu jako my. Ženy jsou v tomhle jako semafory. Když se jim někdo vyloženě nelíbí, naskočí červená. Pokud je dotyčný opravdu nadpozemský kunďák, tak může dostat hned zelenou. Jenže tohle se stává ve velmi výjimečných případech. V drtivé většině případů na semaforu naskočí oranžová, což znamená, že dívka shledala fyzickou stránku ucházející a chce poznat, zda v tom ucházejícím těle sídlí chlap.

Pokud se tedy chystáme na date, naším cílem je nevykoledovat si svou leností nebo blbostí červenou. Oranžová nám bohatě stačí, protože nám dává možnost „postoupit do druhého kola“ a tam to rozbalit v plné parádě.

Je důležité si uvědomit, že vzhledem nejsme absolutně determinováni a dá se poměrně jednoduše zlepšit. Tři stovky za kadeřnici, 2 litry za nové oblečení, úsměv zadarmo a jste k nepoznání.

Obecně známé věci:

Čistota (sprcha, vyčištěné zuby, čisté boty)- samozřejmost

Dobrej ohoz – každý má jiný styl, ale došel jsem k závěru, že dobře se obléct je levnější než se obléct blbě. Hezký věci nemusí být drahý. Vidím to ve škole, kde mají borci strašné značkové mikiny se značkovýma botaskama za několik tisíc a já se s tričkem za 300,- a sakem za 999,- jenom usmívám.

Teď přidám trochu know-how. Vysledoval jsem, že mi zabírají 3 věci:

1. Oči – naučte se ten „chlapskej pohled“ a používejte ho. Je to kombinace úsměvu, drzosti a vášně namixovaná do obou zorniček. Každej z nás ho umí. Když tak si přečtěte Baránkovu Jak sbalit ženu, myslím, že tam k tomu má kapitolu. Až se ho naučíte, používejte ho!!! Pokud dívka pohled zachytí a pak s jemným úsměvem sklopí oči, máte vyhráno, umíte ho 

:-)

2. Ruce – divili byste se, ale ženské jsou v tomhle strašně zvláštní (nebo jsem měl samé úchylačky), snad každé se strašně líbí chlapovy ruce. Zvlášť když jsou velké a máte nějakou vystouplou žílu. Dívají se na ně velice často, dbejte tedy na čistotu a řádně ostříhané nehty. Pokud bude vhodná záminka, vemte ji do náručí a kousek neste. Je to od vás podlý útok na její ženskost, který má magické účinky 

:-)

3. Vůně – nešetřete na kvalitním parfému. Kupte si klidně dva nebo víc a střídejte je. (credits to Qark) Uvidíte, co to s vaší dívkou udělá a jak se ráda bude tulit, aby si mohla přičihnout, jak voníte dneska.

Nyní jste připravení a můžete vyrazit!

.

.

Část třetí: Buďte chlapi!

Ještě než začnu psát o průběhu datu samotného a o různých konkrétních tipech a příkladech z „praxe“, rád bych se dotknul základních principů, které je třeba pochopit a od nichž je třeba odvozovat vše další. Jde mi o to, abyste nasáli určitou esenci mužství, kterou máme zasetou všichni v sobě, ale romantické filmy, knihy o „opravdové lásce“ a starostlivé maminky, jí doteď nedovolily (naplno či vůbec) rozkvést. Nechci tady ale nějak filosofovat, chci jen, abychom si na tomto místě uvědomili, co to znamená být chlap, resp. jak se chlap chová, a tyto poznatky přenesli do svého chování na datech a k ženám i dívkám obecně.

Představme si ženu a muže jako dva kousíčky puzzle. Jsou si hodně podobné, ale na jednom místě se tvarem liší. Když je ale člověk spojí, pasují k sobě právě díky této odlišnosti. Bez ní by byly oba stejné, nezapadly by do sebe a nevytvořily žádný celek, tvar či obrázek. Soustřeďme se tedy na ten rozdíl, muž má výstupek, ženská vykrojenou dírku (prosím ponechme stranou všechny perverznosti, bavíme se obrazně. Co tvoří náš „výstupek“ a jak se na datech chovat, abychom „zapadli“ a dívku sbalili?

Někde jsem četl o teorii několika O, nevím kolik jich dohromady bylo, ale já si ji pro sebe modifikoval do TŘÍ O:

Každá žena doufá a očekává, že jí chlap Obveselí, Ochrání a Ošuká.

Naším cílem na datu tedy je, abychom co nejčastěji trefovali tyhle tři terče a dosáhli toho, že dívka po návratu z rande nebude moct usnout. A jak to udělat?

1. Obveselit – smysl pro humor má snad každá dívka na svém žebříčku kvalit ideálu chlapa hodně vysoko, ne-li úplně nejvýše. Několik holek mi přiznalo, že i při známosti na jednu noc je pro ně tato vlastnost minimálně stejně důležitá, jako vzhled. Samozřejmě to neznamená, načíst si tři čísla Trnků Brnků a pak jí hodinu a půl vykládat na rande vtipy. Každý ale přece máme vtipné příhody a historky, nebojte se je do konverzace zapojit. S oblibou se ptám dívek na jejich největší trapasy a říkám svoje. Nejen, že vás to zase o kousek víc spojí, ale hlavně se spolu zasmějete. Poslouchejte, co vám říká a vtipně reagujte, nepřikyvujte na všechno.

Dále se nebojte si z ní dělat srandu, každý takový vtípek zakončujte přímým pohledem do očí a rošťáckým úsměvem. Hlavně ji ale hloupě neurážejte, musíte být hraví! Pro tohle musíte mít vyvinutý sociální cit, který vám našeptává, kam až se dá zajít. Obecně platí, že čím dál jdete, tím větší úspěch můžete mít, ale jakmile jednou přestřelíte, tak napácháte opravdu velké, ne-li ničivé škody. Když se dívka v reakci směje a kroutí hlavou, říká vám: „Ty seš blbej“ nebo „Zlobíš“ apod., tak jdete správným směrem. Stejně důležité je umět si udělat srandu sám ze sebe. Klidně oceňte, když se při vzájemném dobírání dívka trefí a utře vás. Rád se zasměju s ní a příště třeba setřu já ji. Je to jen hra.

Buďte nevyzpytatelní, vtipně drzí. Dělejte věci, které nečeká. Sázejte se o blbosti.
Jeden z tisíců příkladů z praxe: Muž má v puse vyžvýkanou žvýkačku. Poznamená směrem ke slečně, že nechápe, proč v téhle kavárně nevedou odpadkové koše. Pak nasadí líbací pohled, slečna zavře oči, rozevře rty a muž se při francouzáku té žvýkačky „zbaví“. Po chvilce špičkování, pak můžou pokračovat v odvetě.

2. Ochránit – nejde o to se před dívkou porvat, zvlášť opilecké násilí holky silně odpuzuje. V každodenním živote se setkáváme s mnoha druhy nebezpečí a nástrah, nejen s nebezpečím fyzického napadení. Jsou tady konflikty se sousedkou, neoprávněné exekuce, úmrtí v rodině, propuštění z práce, stalkeři a další stovky situací, které by žena raději řešila s chlapem než sama. My v holce chceme probudit pocit, že bychom jí ochránit uměli, když by přišlo na věc.

Dělám to dvěma způsoby.

Date mám v rukou já, se vším všudy. Já navrhuju, kam se půjde a kdy. Já se snažím tu konverzaci nějak vést a posouvat. Já se začínám bavit s číšníkem. Já rozseknu, jak to bude s placením. Já se jí dotýkám, já ji líbám. Prostě dívka má pocit, že mám situaci pod kontrolou. Neznamená to ovšem, že budete dívku dusit a nenecháte ji promluvit! Jste prostě kočí, který nechá kočár jet celkem volně a v klidu, ale čas od času zatáhne za oteže.

Pokud se spolu dostanete do nějaké nepříjemné situaci, řešte jí jako chlap! Např. jedete šalinou do divadla, příjde revizor a ona zjistí, že si zapomněla si šalinkartu v druhé peněžence, vstupte do toho a s revizorem jí to pomožte urovnat.

Druhým faktorem je galantnost a gentlemanství. Podržte jí dveře, pomožte jí z kabátu a do něj, sem tam jí něco pochvalte, když se vám to líbí. Nenuceně, ne jako snaživec, který slintá, že by mu pak za odměnu mohla dát, ale jako chlap, který tohle dělá už z podstaty a dělá to rád. V kombinaci s chováním, které budu popisovat v dalším odstavci je tahle kombinace pro chtíč dívky vražedná.

3. Ošukat
Co si budeme vykládat, sex je pro holky snad ještě důležitější než pro chlapy. Na datu se samozřejmě nebojíme zahrát i na strunu dívčiny sexuální fantazie, tím se rovněž odlišujeme od jejích kamarádů a zástupu AFC ctitelů. Chceme, aby po večeru stráveném s námi nejenom přemýšlela o tom, co bylo, ale aby si v hlavě vytvářela poměrně detailní představy o tom, co by být mohlo 🙂

Buďte sexuální. Dotýkejte se jí, koukejte zpříma do očí. Buďte kreativní při líbání. Vašimi spojenci na jejím těle jsou krk a ušní lalůčky. Takže zkoumejte řetízky, náušnice, dýchejte jí na krk, kousněte do lalůčku apod. Buďte drzí, klidně jí něco povídejte a zadívejte se jí do výstřihu a na chvilku se zarazte, když vás „přistihne“, tak se ještě chvilku dívejte dál, řekněte, že jste si opravdu nemohli pomoct, pak odtrhněte oči, téměř neznatelně si olízněte horní ret (jen jako byste si ho chtěli oslinit) a v klidu pokračujte v přerušené konverzaci. Nebojte se jí pošeptat ostřejší slova, ono říct holce téměř jakoukoliv formou, že je nádherná a chcete se s ní pomilovat, je pro ni obrovská lichotka (hodiny dřiny ve fitku a dlouhé chvíle strávené holením všude možně, umýváním vlasům a malováním stály za to 🙂

Samozřejmě tyto rady posuzujte podle fáze, ve které se s dívkou nacházíte. Asi těžko jí budete kousat do ucha a šeptat o lízání kundičky, když jste jí zatím ani nedali pusu.

.

Chcete se dozvědět více? Přidejte se na největší nekomerční česko-slovenské fórum o pickupu a společenské dynamice. Registrujte se zdarma na: https://www.socialdynamics.cz/

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *