Zan Perrion – Cesta Naturála

Překladatel: Jarda Houska

Jako naturál se muž nenarodí. Naturálové jsou muži, kteří se v určitém momentu rozhodli být dobří se ženami. A díky svému vlastnímu odhodlání, zkoušení, překonávání neúspěchů a objevování toho co funguje, se vypracovali tak, že dokážou svést téměř každou ženu.

Když se zeptáte nějakého naturála, v čem spočívá jeho úspěch u žen, obvykle odpoví: „Já nevím, prostě buď sám sebou.“ Je to hodně těžké vysvětlit. Potřebujete určitě velké sebevědomí. Ovšem ani to není všechno, je nutné být vnitřně v pohodě (inner clarity) a mít pro ženy porozumění.

Zan odhalil 10 charakterových vlastností, které má každý naturál. Možná, že je jích víc, ale těchto deset rysů má v povaze každý úspěšný svůdce.

Vlastnost č. 1. — Každá žena je moje žena.

Naturál dokáže dát ženě pocit, že ona je Žena. Svůdce má rád ženy, má rád všechny ženy bez rozdílu, dokáže flirtovat i se 6Oletou výčepní a dát jí pocítit, že i ona je žena. Mám pochopení pro všechny ženy a pamatuje si všechny ženy se kterými kdy byl.

Na jedné party viděl úchvatnou dívku, která seděla na gauči, uprostřed mezi dvěma svýma kamarádkama. Přisedl jsem si a začal se bavit s tou na kraji, nejblíž ke mně, vtipkoval s ní a dobře si povídal. Za chvilku ke mě přišel nějaký známý, naklonil se a řekl tak aby to všichni slyšeli: „Co tu děláš Zane, ještě jsem tě nikdy předtím neviděl balit tlustoprdku!“. Nemohl jsem uvěřit tomu co mi řekl. Podíval jsem se na tu holku, nebyla vůbec škaredá, ale tahle hláška jí, podle výrazu v obličeji, zlomila srdce. Vzal jsem jí za ruce a do konce party byl jsem jen s ní a dal jí vychutnat ten pocit, že tenhle večer je ona moje holka.

Ženy mají naprosto stejné sexuální touhy jako muži, ale sociální programování je nutí je to skrývat.

Vlastnost č. 2 — Každý opravdový milovník ví, že veškerou moc kterou má nad ženami, je přesně ta moc, kterou mají ony nad ním.

Já jsem pro ni Hodnota, ona je jen žena a nade mnou nemá vůbec žádnou moc! Teoreticky je to správně, ale prakticky každý svůdce umí dát najevo i svoji zranitelnost ve vztahu se ženami a to, že ho těší, že ona má o něj zájem. Muž, který miluje ženy, je milován ženami.

Muže, který před ní nikdy neprojeví slabost, který ve vztahu k ní vždy ví, co říct a jak se chovat v každé situaci, jí může nahánět strach. Prostě to vypadá nepřirozeně a postrádá to lidskost. I naturálové někdy projeví malou slabost.

Ženy přitahují muži, kteří si dokáží dělat legraci sami ze sebe. Muži, kteří dokáží projevit lidskost a zranitelnost. Trik je v tom neprojevovat svojí slabost často!

Gary Grant odpověděl na otázku, jak to že je tak úspěšný se ženami: „Říkám jim: Nikdy se mi nepostaví!“ (I tell them I can’t get it up.)

Ve vztahu k ženám jsem naprosto nespoutaný. Nikdy mi nevadilo, když mě žena odmítla, řekla mi, že má přítele a podobně. To jsou jenom slova.

Klíčem je umět projevit svoje touhy. Přijdu k ženě a říkám: „Jsi moc roztomilá, líbíš se mi, ještě někdy bych tě chtěl vidět!“. Ona se zarazí a povídá: „Jdeš vždycky přímo na věc?“. Já na to: „Nevím co to je, co mě na tobě tak přitahuje, ale chci to zjistit!“.

Vlastnost č. 3. — Žij svůj vlastní život, který není její.

Tohle neznamená, že by jsi jí nevěnoval pozornost a netěšil se z její přítomnosti. Prostě si dělej co chceš, když chceš jet do džungle a toužíš po dobrodružstí, jeď! Pokud chceš nabídni jí, že může jet s tebou, ale jestli pojede či nikoliv, to záleží jen a jen na ní.

Největší chybu, kterou udělá spousta mužů je ta, že si najdou holku a pak veškerou svojí pozornost zaměří na ní a udělají si z ní důvod i smysl života. Chlap, který má u žen úspěchy se nikdy takto nechová.

Špatný přístup: „Potřebuju holku jako ty, která mě schválí a díky které budu konečně kompletní. Tvojí pozornost si zasloužím nákupem květin, dárků, zvaním na večeře.“

Můj přístup: „Chci holku přesně takovou jako jsi ty!“

Existují dva způsoby jak oslovit ženu — s přirozeným sebevědomím a se strojenou povýšeností. Nikdy nenech sklouznout první způsob k tomu druhému. Můžeš si říct: „Je tady spousta ženských bude dálší, já jsem Hodnota, je to jen tvoje ztráta!“. Ano, je to pro ní ztráta, to je pravda, ale zároveň i pro tebe, protože ona se ti líbila.

Vlastnost č. 4. — Upřímnost je jedno z největších afrodiziak.

Díky upřímnosti žena pozná, že nejsi jako ostatní muži. Všechen strach a negativní emoce ve vztahu, které ona prožije způsobíš ty. Když se ti žena otevře emocionálně, sexuálně a má k tobě plnou důvěru je hrozně moc zranitelná.

Ženě není nutné lhát proto, abys jí dostal do postele a později jí zlomil srdce. Ovlivní to její budoucí vztah k mužům, je to jako když se „vychčiješ do bazénu“, každý si v tom pak musí zaplavat…

Upřímnost při oslovení dokáže ženu otevřít, už během prvních minut bude vědět jestli tě chce a nebo jestli budete jednom kamarádi.

Jak žena zjistí, že jsi k ní upřímný? Řekni jí to. Já říkám, že nejsem jako ostatní muži a ona mi bude důvěřovat. Řeknu: „Poslyš, všechno co o mě potřebuješ vědět je, že jsem naprosto upřímný. Netuším co budoucnost přinese, ale teď vím, že se mi líbíš. Možná nebudu ten, kdo s tebou stráví celý život, ale určitě budu někdo, koho si budeš celý život pamatovat.“.

Vlastnost č. 5. — Nikdy nemluv o tom, že s ní něco měl.

Spousta kluků dá holce pusu na tvář a pak se chlubí, co s ní měli. Muž který měl spoustu žen je machr, žena která měla spoustu mužů je děvka. Ale pokud bude vědět, že její rodina, přátelé, kolegové v práci se nic nedoví, otevře se ti ohromujícím způsobem.

Vždycky ženě vysvětlím, že si užívám života a nikdy se neomlouvám za svoje mužské touhy. Vyzkoušet si věci jen napůl, to není něco co je pro mě přirozené. Potřebuji žít a potřebuji si všechno dokonale vychutnat. Když cestuji do zahraničí, nikdy nezůstávám jen na turistických cestičkách.

Žena je pro mě jako víno. Jako opravdu dobré víno, které si musím vychutnat na všech úrovních — prohlédnout si, přivonět, vychutnat si texturu chuti a její jemné nuance. Naplno!

Vlastnost č. 6. — Nikdy se neomlouvám za to, co jsem!

Tím, že se před ní začneš kvalifikovat, jen chceš, aby tě ona schválila. Když mě obviní z toho že jsem balič, směju se. Ona ví, kdo jsem. Nesnažím se jí přesvědčovat, aby ze mě měla dobrý dojem.

Spousta mužů se snaží schovat svojí přirozenost jen proto, aby zanechali dobrý dojem. Já takový nejsem! Když mě žena z něčeho obviní převedu to na vtip, ale nikdy se nebráním a nesnažím se ospravedlňovat.

Příklad rozhovoru: „Víš, jsem ten nejupřímnější chlap na světě, nejsem jako ostatní. Spousta mužů před tebou budou skrývat svoje přirozené touhy, protože se jim líbíš a oni na tebe budou chtít udělat ten nejlepší dojem. Rozdíl je ten, že se mi líbíš, ale já neskrývám svoje touhy!“ A ona řekne něco jako: „Takže ty si takhle zahráváš?“. A já na to: „Nikdy si nehraju s emocemi. Toužím po tobě, to je pravda, bude příjemné když zůstaneš, jsi moc hezká, ale když teď odejdeš pochopím to.“.

Ona může odpovědět třeba: „Já nechci být jen jedna z tvých holek!“, „Tomu rozumím. Víš, moc se mi líbíš, jsi přesně ten typ ženy, které mě přitahují. Pro teď i budoucnost ti slíbím dvě věci. Zaprvé ti nikdy nebudu lhát a zahrávat si s tvými city. A za druhé, když budeme spolu, vychutnáme si to tak, jako nikdy předtím.“

Svůdce si nikdy nezahrává s jejími city, protože ženy miluje, má pro ně spoustu porozumění a empatie. Nepotřebuje se omlouvat za to co je.

Vlastnost č. 7. — Nikdy neber sebe, jí nebo danou situaci příliš vážně!

Neboj se dělat si legraci sám ze sebe. Každý kdo se umí zasmát sám sobě tím dává najevo, že si je jistý sám sebou. Ženy často uvádí, že milují na mužích smysl pro humor a právě tohle je ten druh humoru, který se jim líbí. Každý kdo si umí dělat legraci sám ze sebe musí mít proto dostatečné sebevědomí. Spousta mužů tohle neumí, snaží se machrovat, zesměšňuje jiné, dělá si legraci na cizí účet. Jenomže ženy tohle vnímají jako arogantní chování!

Mějte na paměti, když mluvím o tom, dělat si legraci sám ze sebe, nemyslím tím, dělat ze sebe šaška a nebo se shazovat ve stylu Woodyho Allena.

Vlastnost č. 8. — Svůdce si uvědomuje silný vliv řeči těla.

Všichni známe studii, která říka, že 93 % komunikace je závislá na řeči těla, z 55 % naše vnímání ovlivní vizuální dojem — to jak se tváříš, stojíš, jak k ní přijděš. Dalších 35 % vnímání ovlivňuje intonace a tón hlasu. A jenom 7 % komunikace, tedy toho co ženě říkáš má vliv na to, jaký z tebe bude mít celkový dojem!

Člověk nemusí být raketový vědec, aby zjistil, že není důležité co říká, ale jak to říká! Spousta žen si o vás udělá dojem během prvních 10 sekund.

Naturál tohle všechno přirozeně ovládá, uvědomuje a dokáže mistrně vytvořit signály, které k ní svojí řečí těla a intonací hlasu vysílá. Udržuje s ní oční kontakt, usmívá se, usmívá se očima. To je ten druh charisma a aury, která ostatní lidi přitahuje.

Sexuální komunikace, není komunikace o sexu, ale je to forma komunikace, která má sexuální podtext, spoustu očního kontaktu a svádivou řeč těle.

Ženy se dotýkám hned od začátku, mám ruku na jejích zádech ještě předtím než cokoliv řeknu. Spousta týpků v klubu začíná oslovení nějakou hláškou: „Ahoj, jak to jde?“ a k ženě přichází zezadu nebo zepředu.

Když já oslovuji, dělám to přirozeně z boku. Vpluji k ní, řeknu třeba: „Ahoj, jak se jmenuješ?!“ a okamžitě se jí dotýkám, na rameni, na lokti, ne zádech. Přirozené dotýkání musí být součástí vaší povahy.

Pokud se jí neoslovíte takovým přátelským způsobem a začnete se dotýkat nepřirozeně až později, ony to poznají. Jednou jsem přišel v klubu za dvěma nádhernýma holkama, obě byly kamarádky a já se jich hned od začátku lehce dotýkal na zádech a ramenou, bavil se a smál se v jejich společnosti. Pak jedna z holek řekla: „Podjmě někam jinam, támhle ten týpek je hroznej!“ Podíval jsem se na toho chlápka, který po nich zrovna pokukoval a ptám se holek: „Co se vám na něm nelíbí?“ Jedna z nich odpověděla: „Když se se mnou bavil, pořád na mě šahal. Říkáme mu Pan Slizounek.“. Začal jsem se smát: „Tak jemu říkáte Slizounek a přitom já se vás dotýkám už od chvíle co jsem přišel!“ Ony se taky rozesmály a řekly: „My víme, ale ty to děláš naprosto přirozeně!“. A tohle je ten rozdíl o kterém mluvím, nebuď Pan Slizký.

Vlastnost č. 9. — Ženy nepřitahují muži kteří dobře vypadají, ale ti kteří jsou atraktivní.

Historie je plná svůdců, kteří měli u žen úspěchy, ale přitom nevypadali vůbec dobře! Byli příliš malí, tlustí nebo plešatí a přitom svedli libovolnou ženu.

Nikdy jsem se nepovažoval za krasavce, mám něco lepšího než krásu — nápadně půvabný způsob jak oslnit svojí osobností.

Jean-Paul Sartre, velký spisovatel a milovník žen, měřil 152 cm a naprosto postrádal fyzickou krásu. Přitom mu ženy padaly k nohám!

Ženy ho milovaly za to, že jim dokázal popsat jejich duši. Muži milují proto co vidí, ale ženy proto co slyší!

Voltair řekl: „Dej mi pět minut, abych vymluvil můj šeredný obličej a dostanu do postele Královnu Francie!“ (Give me five minutes to talk away my ugly face and I’ll bed the Queen of France.)

Ženy mají pro takové muže výraz „sexy ugly“. Sexy ugly je chlap, který jí přitahuje i proti její vůli. Je to ten který se objevuje v jejich erotických snech. Ne proto, že by po něm toužila, ale proto, že si uplatňuje právo si v nich být.

Ženy vědí během 5 minut, jestli by se s takovým chlapem vyspaly nebo ne. Jedna kamarádka mi říkala, že ženy si určují něco jako Faktor Šukéznosti. Když se žena s mužem poprvé setká, do 30 sekund si ho představí v nějaké smyslné poloze při sexu. Pokud si sex s ním dokáže představit, pak bude vnímavá i k jeho dvoření. Pokud si ho představit nedokáže, tak s ním spát nebude… Už nikdy!

Vlastnost č. 10. — Pro opravdové svůdce jeho vztahy nikdy nekončí.

Přemýšlejte o tom chvilku. Spojení které vznikne mezi svůdcem a ženou může přetrvat navždy. Všichni naturálové zůstávají přátelé svých žen. Vytvoř spojení a vyvolej v ní spoustu chemie. Bude si mě pamatovat do konce života. I když se pak vaše cesty rozdělí, žena nebude mít důvod, aby proti tobě řekla jedno špatné slovo. Přestože spolu nebudete pořád, ty budeš ten, koho si ona bude napořád pamatovat.

Žena si bude připadat podvedená jen v případě, že se jí nedostane něco, co jsi jí slíbil. Nedávejte jí sliby, které mají trvalou platnost, nikdy nevíte co budoucnost může přinést. Dejte jí prostor a volnost.

Jako příklad toho, že vztah nikdy nekončí vám povím následující příběh. Moje přítelkyně dostala nápad, že na mojí narozeninovou oslavu pozve moje bývalé přítelkyně. Přišlo jich 9 a byl to jeden z mích nejlépe strávených dnů v životě!

.

Chcete se dozvědět více? Přidejte se na největší nekomerční česko-slovenské fórum o pickupu a společenské dynamice. Registrujte se zdarma na: https://www.socialdynamics.cz/

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *