Fórum socialdynamics.cz

Fórum socialdynamics.cz je největší nekomerční projekt svého druhu v Česku a na Slovensku.

Od roku 2006 se na něj zaregistrovalo přes 8300 uživatelů.

Je dostupné po rychlé, jednoduché a bezplatné registraci na této webové adrese: https://www.socialdynamics.cz/index.php

Proč byste se na něj měli přidat?

  • Najdete na něm přes 130 000 příspěvků, včetně velmi kvalitních článků a diskuzí. Články na tomto webu představují malou ukázku článků, které najdete na fóru.
  • Fórum je anonymní, každý uživatel si zvolí svou přezdívku, pod kterou vystupuje. Je jen na něm, zda bude na fórum přispívat a v jakém rozsahu. Díky tomu jsou diskuze velmi otevřené a upřímné.
  • Fórum navazuje na celosvětovou pickup komunitu. Vychází ze zkušeností českých i zahraničních pickuperů.
  • Na fóru najdete články a diskuze v tématech jako je oslovování žen, seznamování, lepší vzhled, vedení úspěšných schůzek se ženami, partnerské i milenecké vztahy a další. Zahrnuje i témata z osobního rozvoje a životního stylu.
  • Její členové se pravidelně setkávají, pomáhají si při seznamování se ženami a sdílí své zkušenosti a tipy.
  • Z uživatelů, kteří se rozhodli se pickupu a společenské dynamice aktivně věnovat, jich stovky získali: větší nebo velké úspěchy u žen, skvělou přítelkyni, dobré přátele, větší sebejistotu a spokojenost v životě. Mnoho mužů na fóru využilo získané sebevědomí a zkušenosti i v pracovním životě. Získali lepší práci či úspěšně podnikají.
  • Fórum je zdarma. Není spojeno s žádným povinným poplatkem. Její členové přispívají a pořádají setkávání i přednášky dobrovolně. Náklady, spojené se samotným provozem fóra jsou hrazeny z dobrovolné sbírky členů.

Poznámka: Pro registraci na fórum je třeba zadat svou emailovou adresu, na kterou vám přijde email s aktivačním odkazem. Po kliknutí na odkaz je registrace hotová. Email vám přijde ihned. Často však končí ve spamu nebo hromadných emailech. Proto prosíme, abyste se podívali i do těchto složek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *