Spanilka 2016

Kde by byla spanilka nejlepší?

Nějaké chatičky v přírode
5
6%
Praha
34
41%
Brno
30
37%
Jiné město
13
16%
 
Celkem hlasů: 82

Uživatelský avatar
nano143
Příspěvky: 25
Registrován: 26 úno 2010 22:05
Bydliště: Púchov

Příspěvek od nano143 »

Zdravím chlapi ako je to s parkovaním od soboty do nedele rána/obedu v prahe?
koss89

Příspěvek od koss89 »

nano143 píše:Zdravím chlapi ako je to s parkovaním od soboty do nedele rána/obedu v prahe?
O víkendu v Praze není problém, poměrně velká část modrých zón platí jenom přes pracovní týden, takže o víkendu je často možno zaparkovat i v širším centru. V Sobotu od 6 odpoledne by mělo jít zaparkovat v Jungmannově ulici.
Uživatelský avatar
Kovboj
Příspěvky: 1959
Registrován: 17 kvě 2012 09:27
Bydliště: JmK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kovboj »

přijdu na 70 procent, snad to klapne.
fitzgerald
Příspěvky: 80
Registrován: 27 čer 2010 12:34
Bydliště: slovensko

Příspěvek od fitzgerald »

Dlho som Váhal, ale nakoniec som sa rozhodol, že predsa prídem. Tak ma možte pisnuť.
Uživatelský avatar
Kovboj
Příspěvky: 1959
Registrován: 17 kvě 2012 09:27
Bydliště: JmK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kovboj »

a zbytek taky neváhejte a přidejte se.
Uživatelský avatar
Střelec
Příspěvky: 556
Registrován: 14 kvě 2012 17:33
Bydliště: Jihomoravský kraj

Příspěvek od Střelec »

Nevidim důvod veterane Kovboji. Toto neni spanilka ale pivko gejm. Jedna se o desinformaci členů sd fora. Pokud nejsou přednášející nevidim důvod proč puas z Moravy by měli dat přednost pivko gejm pred cimbal gejm.
I don't know whether I was right or wrong, I guess I'll never know... But I made it. And I guess I should be thankful for that.
Uživatelský avatar
Rock
Příspěvky: 1614
Registrován: 09 led 2013 00:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rock »

Já bych tuto akci neshazoval, samozřejmě to oficiální je a spanilka to je taky

Bude i schůze spolku

To, že nebudou přednášky, to je věc druhá, ale lepší něco než nic a tímto chci poděkovat Kossovi za inciativu a organizaci
Žena je jak stín. Když jdeš za ní utíká. Když jdeš od ní – jde za tebou.
Frejm je gejm.
Nebuď čůrák, buď chlap.
"Jak uvnitř, tak zevně". Hermes Tresmegistos
Prasák game 2.0
Less is more. Minimalize. The less you complicate, the better you are.
apatias

Příspěvek od apatias »

Proč neuděláte nějaký přednášky, zkušenosti na to očividně máte? Takhle je to dost o hovně... já vám tam klidně rád přednesu, ať je hlavně nějaká zábava, aneb sedět na pivku s lidma můžu i v brně a vyhnu se tím i lidem, kteří mě nemusí.. ( polovina lidí co jde na Spanilku)..
Uživatelský avatar
RS
Příspěvky: 738
Registrován: 05 úno 2007 19:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od RS »

Zastavim se.
,
(Uz jsem cetl a slysel az moc teorii. Tak to, že nebudou prednasky, vidim spis jako vyhoda)
Uživatelský avatar
Kovboj
Příspěvky: 1959
Registrován: 17 kvě 2012 09:27
Bydliště: JmK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kovboj »

Střelec píše:Toto neni spanilka ale pivko gejm.
je to i sg/cg. Ja myslel, ze takova alfa jako ty uz zadny prednasky nepotrebuje a rada si vyjde do terenu v netradicnim prostredi nebo snad ne?? Take to muze znamenat setkani s prateli ci jiz ted domluveny date... Cili, jake si to kdo zaridi, takove to bude mit. Servirovat neco pod nos nikdo neni povinen.
apatias

Příspěvek od apatias »

Kovboj píše:
Střelec píše:Toto neni spanilka ale pivko gejm.
je to i sg/cg. Ja myslel, ze takova alfa jako ty uz zadny prednasky nepotrebuje a rada si vyjde do terenu v netradicnim prostredi nebo snad ne?? Take to muze znamenat setkani s prateli ci jiz ted domluveny date... Cili, jake si to kdo zaridi, takove to bude mit. Servirovat neco pod nos nikdo neni povinen.
Já si myslím, že umíš dobře argumentovat. Pojď semnou v pátek na street. Než někdo hodí execute a dá mi poslední negativní hlas.. pak si udělám účet na kterém se budu prezentovat jako niceguy co dělá blbého..
koss89

Příspěvek od koss89 »

apatias píše:Proč neuděláte nějaký přednášky, zkušenosti na to očividně máte? Takhle je to dost o hovně... já vám tam klidně rád přednesu, ať je hlavně nějaká zábava, aneb sedět na pivku s lidma můžu i v brně a vyhnu se tím i lidem, kteří mě nemusí.. ( polovina lidí co jde na Spanilku)..
Přednášky nebudou, protože se nenašel organizátor, v restauraci je k pronajmutí salonek, když to někdo bude organizovat, tak ta možnost tu je.

Já jsem nechtěl organizovat spanilku vůbec. Čekal jsem, že se tu najde někdo jiný, i mi psalo několik lidí, že to bude organizovat, ale protože se nic nehýbalo, tak jsem nakonec udělal organizaci sám (i když jsem nechtěl), aby alespoň do konce roku něco bylo.

Jinak na minulé spanilce v Brně přednášky byly, ale kvalita byla obecně nízká, takže bych to neviděl tak, že se tu o něco přichází. Stejně tak jsem byl na mistrovství svádění, a taky přednášky nic moc. Obecně zastávám ten názor, že teorie je tu všude moře.
Uživatelský avatar
[D]
Příspěvky: 8
Registrován: 28 dub 2013 01:00

Příspěvek od [D] »

přijdu
Uživatelský avatar
Lion heart
Příspěvky: 253
Registrován: 02 kvě 2011 11:00
Bydliště: Moravia/Mähren/Morawy

Příspěvek od Lion heart »

Taky se hlasim
Uživatelský avatar
Kovboj
Příspěvky: 1959
Registrován: 17 kvě 2012 09:27
Bydliště: JmK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kovboj »

Ti, kdo jsou z JMK/OK/ZK - jak jedete???
Uživatelský avatar
JackCZ
Příspěvky: 61
Registrován: 26 kvě 2012 16:46
Bydliště: Praha

Příspěvek od JackCZ »

Přidám se.
Líná huba, holé neštěstí.
"Vždyť jde o hovno!" Tahle věta Ti dá svobodu, svobodu provází příležitost a příležitost vytváří Tvou budoucnost.
Uživatelský avatar
Carlos Vera
Příspěvky: 73
Registrován: 02 říj 2014 20:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Carlos Vera »

Všichni, kdo jsme z Brna a okolí, se společně domluvme na společném odvozu do Prahy. Ti kteří mají auta berte auto, a naberte nás ostatní co auto nemáme. Kovboj, Lione Heart či někdo další, nabídněte se.
-Pokud chceš vyhrávat, musíš bojovat!

-Je důležité žít a ne jen přežívat.

-Jedině přes neúspěchy se dostaneš k úspěchům.
Uživatelský avatar
Kovboj
Příspěvky: 1959
Registrován: 17 kvě 2012 09:27
Bydliště: JmK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kovboj »

Carlos Vera píše:Všichni, kdo jsme z Brna a okolí, se společně domluvme na společném odvozu do Prahy. Ti kteří mají auta berte auto, a naberte nás ostatní co auto nemáme. Kovboj, Lione Heart či někdo další, nabídněte se.
začal jsem to řešit dva příspěvky výše...pište mi SZ a něco vymyslíme...
Odpovědět