Lehka mazlici hra s prijemnym koncem (report)

Odpovědět
Uživatelský avatar
JardaHouska
Příspěvky: 591
Registrován: 11 kvě 2008 22:21
Bydliště: Praha

Lehka mazlici hra s prijemnym koncem (report)

Příspěvek od JardaHouska »

Na navstevu pribehla mozna budouci LTR (zatim bez sexu, je hodne opatrna a asi zklamana z minuleho vztahu), uvodni privitani, objeti, polibek.

Ja (oznamuji): Jsi unavena z prace, jdi se nachvilku natahnout. Leha si na postel.

Nechavam ji chvilku cekat a pak jdu k ni. Lehnu si k ni a tulim se k ni,pokladam hlavu na jeji nadra a lehce objimam. Takto chvilku lezime, ptam se co delala cely den.

Pak se prisunuji vis , vyklada mi, co delala cely den, ja se zajmem posloucham. Naklanim se k polibku, ale tesne se zastavuji a cekam, musi zvednout hlavu a liba me. Tohle nekolikrat opakuji s tim, ze se priblizim a treba spickou jazyka dam lehounkou tecku na jeji horni ret. Odpovedi jsou mi vasnive francouzaky. Hladim spickama prstu jeji odhaleny pas, ale zadny hrabani na prdel nebo prsa.

Po kazde libaci smeci se znatelne od ni odtahnu, udruzuji ocni kontakt, pokud chce v libani pokracovat musi se ke me par cm prisunout. Oci ji jiskri, kdyz se zacne priblizovat cekam. Odmenou je mi opet dalsi dlouha a vasniva smrst polibku.

Pritom si z kalhot vyndavam jiz stojici naradi. Obejdmu ji tak, ze jednou rukou se jakoby nahodou dotkne vyndaneho :oops:

Ona se trochu zarazi a povida: "copak to tady je?"
Ja (s usmevem): "To je takova packa, kterou me muzes ovladat!" a pokracuji v libani. Ona mi ho nesmele honi.
Ja: V utery jsi me dost rozdrazdila. (Pri minulem setkani me hladila pres kalhoty).

Libame se o poznani vasniveji. Mezi polibky ji rikam, ze se ted par dni neuvidime, jedu pryc...
Ona (smutne): "A jak dlouho te neuvidim, budes tu uz ve stredu?"
Ja: "To zatim nedokazu tahle dopredu odhadnout!"

Opet libani, honeni.

Ja: "Nechces udelat neco krasneho na co budu muset myslet?" (Tohle uz bylo dost needy a cekal jsem, ze se stahne, ale po tak dlouhe predehre bylo uz me ocekavani nadmiru vysponovane a veril jsem si.).

Libani je jeste vasniveji, zacinam ji k sobe tisknout, hnetu ji zadecek. Ona pokracuje v honeni, opravdu vasnive se libame, nekolikrat do sebe narazime zubama, mam pocit ze mi ho chce urvat.

Ja (zaseptam): Bud prosim hodne nezna...

Bere mi ho do pusy a dal uz to asi nemusim rozebirat :twisted: V duchu si gratuluji, jak se mi ta radoby nesmela, svadici hra s trochou aplikace BL vyplatila. Jeste pridavam varovani, ze uz se to blizi a pro dnesek spokojenost. :lol:
Odpovědět