Sexualizing

Odpovědět
Poison
Příspěvky: 16
Registrován: 17 dub 2009 19:07
Bydliště: Seoul, Jizni Korea

Sexualizing

Příspěvek od Poison »

Taky se s vama panove chci podelit o neco, co uz pouzivam tak 15 let a proslo to opravdu zdokonalovanim: Sexualizing

V podstate tady jde o to, jak udelat zenskou nadrzenou. Jedno z nejlepsich se mi povedlo v prosinci, kdyz jsem po 20ti minutach diskutoval s Americankou anal a trojky a to jeste pred prvnim polibkem. A do hodiny jsem ji do te prdele pichal a dalsi den znova.

Je to hrozne jednoduche, ale dulezite je se citit opravdu pohodove, kdyz se bavite o sexu.

Proste se zacnete bavit o sexualni historie. Pokud se v tom necitite jiste, tak zacnete prvnim polibkem, nejlepsim polibkem atp. Postupne prejdete k sexu: prvni, nejlepsi, kolik. Pokud jste vy a baba odvaznejsi, tak muzete jit dal, fantasie, anal, trojky, cokoli. (Ja polibky a podobne blbosti malo kdy resim, ale pro nekoho to asi bude jednoduzsi.) Vsechny asociace musi byt pro ni pozitivni a vzpominky prijemne.

O co tu jde je, ze ji chcete v hlave vytvorit sexualni obrazky a co je lepsi nez realita? Navic pokud ta baba nekoho ma, tak tim ze si predstavi vsechny chlapy ktere mela, tak se borec stane jednim z mnoha, ne tim specialnim milovnikem. No a sexualni obrazky ji vytvori v kalhotkach bazen. One je nadrzena, ja jsem tam jediny chlap, a uz to funguje.

Jenomze pak se jeste vetsinou vyskytne jeden problem. Ze sexualni reci se vytvori sexualni realita a to casto znamena prechod do jineho mista. No a kdyz sexualizing utnete jen tak a budete ji chtit nekam tahnout, tak se vam blokne. To ja resim dvema vetama, ktere fakt fungujou super. (Podivej, je uplne jasne, ze spolu dnes budeme mit sex. Kam chces jit, ke me nebo k tobe?) Ja to vzdycky delam anglicky, takze tady je ta opravdova verze bez prekladu. (Look, it is obvious that we are gonna have sex together. Where do you wanna go, my place or your place?)

Cilem je tady OZNAMIT, ze budete mit sex a okamzite ji polozit otazku na kterou musi odpovedet. Tim ze odpovedela na druhou otazku uz automaticky souhlasila se sexem. LMR proste neexistuje!

POZOR, sex, nebo nejake jine jasne sexualni slovo musi v te vete byt. Jestli reknete, ze spolu budete spat, tak se vam muze klidne stat, ze vam bude chrapat na polstari.

Pokud sexualizing zacnete, tak ho neprestante az do sexu. Pokud prestanete, tak o ni patrne prijdete, ale sem tam se to da dotahnout i na druhy den. Logistika by mela byt zjistena predem.

cheers
This guy is probably the most evil, sneaky, manipulative bastard I have ever seen in operation. (by Thundercat about Style)
Uživatelský avatar
zenith
Příspěvky: 643
Registrován: 14 úno 2008 16:12

Příspěvek od zenith »

jj, dobra metoda... nejtezsi je na tom to udrzeni napeti az domu, obvzlast v pripade ze clovek nebydli zrovna blizko. psal o tom i qark kdyz delal sukaci test - nemuzes se proste zacit ptat co dela a tak, ale musis ji porad udrzovat na ty sexualni vlne.
Sympathy
Příspěvky: 8
Registrován: 20 dub 2009 22:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sympathy »

A stava se ti, ze ta holka tyhle temata uplne odmitne?

Sam jsem se mnohokrat tu konverzaci snazil smerovat na sex, ale velmi casto se mi stalo, ze ta holka to proste neprijme a se slovy, ze o tom se jeste s nikym nebavila, to tema uplne zavre. A nejak me nepomahalo 'vydrzet' s tim, ze se to zlomi. Vetsinou jsem sam mel pocit, ze asi vypadam jako nadrzenej uchyl.

Takze by me zajimalo, jak to resis a jestli mas treba nejakou eskalacni metodu v ramci teto sexually-charged conversation...

Diky!
-sympathy

---------------------------------------------
Use your language to capture and lead her imagination...
-ross jeffries
Uživatelský avatar
T o m
Příspěvky: 374
Registrován: 30 čer 2008 19:41
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od T o m »

taky jsem to chtěl vyzkoušet zrovna cčera, zeptal jsem se jak jí bylo v prní třídě a zda si na to pamatuje, na první polibek, což jsem se ještě zeptal ale následně se zeptat na nejlepší polibek a pak na sex, už se mi zdálo moc. Jelikož jsme neměli minimální kino žádné KC.
Asi je chyba ve mě a moc to řeším. Mel bych to brát více jako normální věci.
chleba, salám, polibek, houska, sex, lavička, orální sex....
Uživatelský avatar
Jirka
Příspěvky: 9508
Registrován: 24 říj 2008 09:31
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jirka »

Sympathy: Je to o přístupu který k tomu máš, přenos nálad funguje dokonale. Pokud jsi z nějakého tématu nervózní, tak bude i ona.

Když to nejde tak se to nesnaž zlomit tím, že budeš v tématu pokračovat. Přejdi na jiné, uvolni jí a pak to zkus znova.

No a ještě než o sexu začneš mluvit, tak bys měl jet alespon lehké kino. Ale to chce jet koneckonců hned od začátku :).


Jinak mě se osvědčila ještě taková jemná "dráždivost". Když holku do té nálady uvedu a pak dám MC, tak to napětí docela povolí. Lepší je jí jen tak jemně dráždit, při kinu hladit po vnitřní straně stehen, ale nejet až do rozkroku, být blízko jejích rtů, ale nepolíbit atd. Prostě nenechat to napětí uvolnit. FT že to vede k FC :D.
Skvělý sex je ten, po kterém si sousedé po celém baráku zapálí cigaretu.
Odpovědět