Jak na rychle FC. my take

Uživatelský avatar
pozer
Příspěvky: 490
Registrován: 19 dub 2009 22:28
Bydliště: Bratislava/Wien

Jak na rychle FC. my take

Příspěvek od pozer »

Dlhsiu dobu vnimam ten isty pattern v mojich FCs a tak ho spisujem. Pouzitelne hlavne pri ONS z klubu, ale rovnako eskalujem aj z Day X

Uplny zaciatok je samozrejme Approach -> MC. Toto ani nechcem opisovat pac konkretne eskalaciu na MC zvladnutu nemam a je to rozobrane kdekolvek inde.

Teraz to dolezite, od MC k FC.

1. jemna drsna eskalacia
Takze akonahle som sa snou vykusol, pritvrdzujem v eskalacii.
-fyzicka cast: Ohmatavam jej cele telo, chytam ju za kozy, pozeram sa jej do vystrihu, komentujem ju, mackam jej zadok.
-verbalna cast: dirty talking

2. pritvrdena eskalacia
-pritvrdenie dirty talkingu, kina
Zvycajne sa mi postavi ftak a tak jej nanho davam ruku a hovorim jej, ze ma neuverizelne vzrusuje. Ona mi ho zacne hladit a mackat, postupujem pak rukami medzi jej nohy a hram sa s jej vaginou cez nohavice, alebo tam rovno rvem ruku. Pokial mam moc pici, tak si rozopinam gate a strkam jej ruku tam, nech ju ma pekne, kde patri.

3. extrakt z klubu (pokial je u mna, tato neprijemnost odpada)
Po tejto seanse jej hovorim, ze ideme ku mne.
Shit testy su, ale treba ich brat s usmevom a len ju ukludnit.

pyta sa kde byvam - povedat jej ze taxikom je to chvilka
pita sa ci som sam - ano, som sam doma
ma tu kamosov/rano vstava - hovorim ze sa za chvilu vratime

vacsinou minimalne jedno z vybranych nieje pravda, point je ale nedat jej dovod, aby ku mne nesla. ked je uz u mna, je to jedno uz.

4. finish

...no a pak ste v sukromi a mrdate. LMR som tak nemal este, je jej jasne do coho ide. ako ho prekonat (ak nastane) neviem (nemal som lmr), na fore o tom urcite nieco je.



Dolezita je schema eskalacie...tlacit to. priebeh bol vzdy ten isty ako popisany tuna, trvanie je relativne ryche, od mc k extraktu na pull sa tak dostanete za 10 min vpohode.
"Sme liga světla nebo tak něco vznešeného, přinášíme světlo do vašich nudných životů a rozvracíme vám vaše nedokonalé modly a ukazujeme jak napiču jsou vaše životy." Sagi
Uživatelský avatar
Spike
Příspěvky: 418
Registrován: 09 črc 2009 07:24
Bydliště: Praha/Opava

Příspěvek od Spike »

Pěkný článek...

Myslím ale, že by bylo fajn rozepsat aspoň podobným stylem tvou game před tím :wink:
Toto funguje díky tomu, že hraješ kongruentně s game, která tomu předcházela.
Obrázek
Qwerty
Příspěvky: 497
Registrován: 21 pro 2010 14:51
Bydliště: Brno

Příspěvek od Qwerty »

Dik filipe, ja koncim dost casto u dvojky, jeste to vypilovat a snad si taham 2 a vic slecen domu :D

Jinak v sobotu jsem dostal ST: Ze se mnou na zachod nepujde. Jak bys reagoval? Ja ji rekl jen ze tu mam byt a ze zachod je hnusnej. Ale ze ma pravdu, ze bysme to nemeli delat a je to strasne nevhodny a pritom si nechal ocucavat prst a druhou rukou sem ji mackal kundicku. (Holka z myho SC) imo tady jsem to zase posral, ze jsem ji nevzal za ruku a nedotahl domu.
Uživatelský avatar
pozer
Příspěvky: 490
Registrován: 19 dub 2009 22:28
Bydliště: Bratislava/Wien

Příspěvek od pozer »

Spike píše:Pěkný článek...

Myslím ale, že by bylo fajn rozepsat aspoň podobným stylem tvou game před tím :wink:
Toto funguje díky tomu, že hraješ kongruentně s game, která tomu předcházela.


Thx za feedback chalani.

40% MCs som tento rok otocil na FC. Dovod preco som to teda nerozpisal je, ze moja eskalacia po MC je mizerna s mnozstvom chyb. Nechcem podavat dalej informacie ktore nemam zvladnute na vlastnej kozi.

Z toho co som sledoval ludi v terene, tak problem ludi ktori nedaju FC po MC je:

1 nedoriesena logistika...tj nema s nou kam ist
2 prestane to tlacit dalej. O tom ako to tlacit dalej je tento clanok

Moja game je zvycajne direkt, kino a sexual talk. Vpodstate confort vynechavam a rovno sexualne eskalujem (verbalne, fyzicky)
"Sme liga světla nebo tak něco vznešeného, přinášíme světlo do vašich nudných životů a rozvracíme vám vaše nedokonalé modly a ukazujeme jak napiču jsou vaše životy." Sagi
Uživatelský avatar
pozer
Příspěvky: 490
Registrován: 19 dub 2009 22:28
Bydliště: Bratislava/Wien

Příspěvek od pozer »

Qwerty píše:Dik filipe, ja koncim dost casto u dvojky, jeste to vypilovat a snad si taham 2 a vic slecen domu :D

Jinak v sobotu jsem dostal ST: Ze se mnou na zachod nepujde. Jak bys reagoval? Ja ji rekl jen ze tu mam byt a ze zachod je hnusnej. Ale ze ma pravdu, ze bysme to nemeli delat a je to strasne nevhodny a pritom si nechal ocucavat prst a druhou rukou sem ji mackal kundicku. (Holka z myho SC) imo tady jsem to zase posral, ze jsem ji nevzal za ruku a nedotahl domu.
toto neviem, nemam to odskusane. ohladom mrdania na zachodoch mam kopu LB. neviem ci sa tam zmestim, ako najst vhodnu polohu, ci ma nevyhodi sbs, ze budu spinave pravdepodobne.

vzdy ju taham rovno domov. (ako na wc fuck musis prist sam, kazdopadne skusim tiez)

To aby sme isli prec...Tam prichadza na radu LEADING...ako v celom PU je to moja zodpovednost, nie jej

...k tomu co pises, je tam jedna vec ktoru som si vsimol.

tym ze jej povies ze toto by sme nemali robit uvolnujes sexualne napatie a vzrusenie. Mozno hovorim blbost, ale prave to sexualne napatie je podla mna to, vdaka comu strati racionalnu cast a odide so mnou.

takze nikdy ho neuvolnujem, vzdy len dalej hovorim aka je sexi, ako sa tesim ako ju vyjebem a tak...DIRTY TALK. Moj ciel je vybudovat maximalne mozne vrzusenie. Proste tym ze jej to jebe viac od vzrusenia (je viac nadrzana) dostanem menej resistance, shittestov a nemusim tolko rozmyslat nad GAME.

...proste to co si napisal, nemyslim si ze je to zle, ze sa to tak neda, ale treba na to cit, vediet ovladat tu situaciu. kym to neviem tak chcem aby to bolo najjednoduchsie ako sa to len da. pretoze cim menej veci musim riesit, tym menej chyb spravim. pak az budem viac advanced, mozem pridavat taketo doplnky a zyvsovat tak percentualnu uspesnost.
"Sme liga světla nebo tak něco vznešeného, přinášíme světlo do vašich nudných životů a rozvracíme vám vaše nedokonalé modly a ukazujeme jak napiču jsou vaše životy." Sagi
Uživatelský avatar
Alfonz De La Pierre
Příspěvky: 2662
Registrován: 20 led 2009 19:30
Bydliště: Brno & Prešov

Příspěvek od Alfonz De La Pierre »

pecka felipe

A ta uspesnost 40% po MC je dost fucked up. :shock:
Game is the pursuit of a female definition of manhood

Kontakt (tady nechodim):
michalovjan@gmail.com
Uživatelský avatar
pozer
Příspěvky: 490
Registrován: 19 dub 2009 22:28
Bydliště: Bratislava/Wien

Příspěvek od pozer »

Alfonz De La Pierre píše:pecka felipe

A ta uspesnost 40% po MC je dost fucked up. :shock:
fucked up je skor to jak malo tych MC mam : ( ...tento rok okolo 25
"Sme liga světla nebo tak něco vznešeného, přinášíme světlo do vašich nudných životů a rozvracíme vám vaše nedokonalé modly a ukazujeme jak napiču jsou vaše životy." Sagi
Uživatelský avatar
Alfonz De La Pierre
Příspěvky: 2662
Registrován: 20 led 2009 19:30
Bydliště: Brno & Prešov

Příspěvek od Alfonz De La Pierre »

Ono neni MC ako MC , jasne mohol bych som tych MCs mat minimalne 2 krat tolko co ty za ten rok , ale ide o ten styl jak sa k nemu dostanes.

Lebo mam taky citak ze urcite sposoby beastingu ti sice daju tunu MCs ale te byvaju dane v takom kontexte ze to moc puschovat na FC nepojde (aj ked moze to byt moj LB)


btw ty mas 9 FC tento rok? :shock:
Game is the pursuit of a female definition of manhood

Kontakt (tady nechodim):
michalovjan@gmail.com
Uživatelský avatar
pozer
Příspěvky: 490
Registrován: 19 dub 2009 22:28
Bydliště: Bratislava/Wien

Příspěvek od pozer »

Alfonz De La Pierre píše:Ono neni MC ako MC , jasne mohol bych som tych MCs mat minimalne 2 krat tolko co ty za ten rok , ale ide o ten styl jak sa k nemu dostanes.

Lebo mam taky citak ze urcite sposoby beastingu ti sice daju tunu MCs ale te byvaju dane v takom kontexte ze to moc puschovat na FC nepojde (aj ked moze to byt moj LB)


btw ty mas 9 FC tento rok? :shock:
Musis uznat, ze nieco robim asi fakt tragicky, ked chodim von 3x do tizdna minimalne a tych MCs je tak malo...nech je styl ako sa k nim dostavam akykolvek.

jo, 9
"Sme liga světla nebo tak něco vznešeného, přinášíme světlo do vašich nudných životů a rozvracíme vám vaše nedokonalé modly a ukazujeme jak napiču jsou vaše životy." Sagi
Uživatelský avatar
tvojtatko
Příspěvky: 797
Registrován: 07 črc 2011 18:51
Bydliště: Brno

Příspěvek od tvojtatko »

ja mám práveže MC dosť, v priemere tak 1x za clubgame, možno aj viac, ale nemám žiadny iFC. Práve preto, že nedostatočne tlačím na pílu. A excusujem to na rôzne LB:
Lgisticky mi to nevychádza, pretože na koleji je spolubydla, pretože mám hnusný pokoj, pretože si myslím, že za tú cestu v tramvaji by sa to pokazilo (taxi platit nechcem a podobne...)
ale vždy si vravím, že sa to už niekedy zlomiť musí. Že musím byť viac invazívny a dominantný.
Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 2248
Registrován: 30 dub 2011 19:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od Charlie »

asi trochu offtopic, jak pokracujes potom, co ji nalozis taxiku? kdyz mas 15-20 minut casu
Uživatelský avatar
Jirka
Příspěvky: 9508
Registrován: 24 říj 2008 09:31
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jirka »

Ta otočit 40% MC na šuk, je sakra dobré skore. Asi jsem divnej, ale hnaní se za MCs jsem nikdy nechápal, jsem pak nasranej, když se to nikam nevyvíjí a akorát si ho jdu domů s bolavejma koulema vyhonit :D.

Nehledě na to, že chodit na CG 3x týdně a vždy tam dát 8x MC je sice dobrej skill, ale také koledování si o nějakou "příjemnou" nemoc. Chápu že to k životu patří, ale kua, když pak budu půl roku na dietě a nebudu moct pít, tak at se u toho alespon vystříkám :lol:
Skvělý sex je ten, po kterém si sousedé po celém baráku zapálí cigaretu.
FrostWork
Příspěvky: 1600
Registrován: 20 bře 2011 15:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od FrostWork »

Jirko Tvuj postoj k MC bych si asi vysvetloval tvoji vseobecnou antipatii k cemukoliv provadeneho tvymi usty.
Já miluju libání i lízání. Naopak me nijak zvlast neuspokojuje oral poskytivany me, ale to ma koreny jinde a pracuju na tom.(hledam holku s velkou pusou, bohuzel mam rad presne opacne typy holek.)

Jo malem bych zapomenul, strach z nemoci mam pokazde kdyz jdu do klubu, ale kdyz to milujes neni co resit.
Keep smile!
Lepší usouložit se k smrti, než v domě důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.
PS: Jsem zakladatel anonymních alkoholiků... Kdyby někdo hledal původ nebo si chtěl připisovat zásluhy... :D
Uživatelský avatar
Jirka
Příspěvky: 9508
Registrován: 24 říj 2008 09:31
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jirka »

Tak je to možný, ale já se jinak líbám rád (když to ta holka umí). Jen prostě se s holkou začít líbat, osahávat ji a pak nepokračovat dál, mi přijde jak si hezky uvařit, rozprostřít jídlo před sebe, přivonět si a pak se sebrat, abych vařil o pár metrů dál a nakonec doma žral suché rohlíky. A ještě se pak chlubil, že jsem si ten večer stihl 10x uvařit :).

Navíc nevím jestli jsem v tom sám, ale když to dlouho napínám a pak je z toho kulový, tak mě celkem bolej koule. Beru to jako jasný znak toho, že jsou na mě nasraný :D.
Skvělý sex je ten, po kterém si sousedé po celém baráku zapálí cigaretu.
M2F
Příspěvky: 2384
Registrován: 15 kvě 2009 12:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od M2F »

Jirka píše:Ta otočit 40% MC na šuk, je sakra dobré skore. Asi jsem divnej, ale hnaní se za MCs jsem nikdy nechápal, jsem pak nasranej, když se to nikam nevyvíjí a akorát si ho jdu domů s bolavejma koulema vyhonit :D.

Nehledě na to, že chodit na CG 3x týdně a vždy tam dát 8x MC je sice dobrej skill, ale také koledování si o nějakou "příjemnou" nemoc. Chápu že to k životu patří, ale kua, když pak budu půl roku na dietě a nebudu moct pít, tak at se u toho alespon vystříkám :lol:
Jsem si musel překontrolovat jméno autora příspěvku, jestli náhodou nečtu něco od Tomáše :D. Jako dobrý, samozřejmě riziko přenosu všemožných nemocí tu je a poměrně veliké, na druhou stranu ty snad holky který šukáš nelíbáš? Potažmo jakej je rozdíl v tom vzít si jenom číslo a MC dát až na datu? Teda pokud vycházíme z toho, že většina holek ti na date přijde. Z mého pohledu skoro žádnej. Jiná věc je vykousnout za večer několik holek jen tak pro pobavení a nikam to nesměřovat, to přijde zbytečné i mě. Ale v začátcích jsem to dělal taky. Dneska se chovám úplně jinak, líbám jen holky u kterých jsem si jistej, že chci aby to pokračovalo dál, tj. za odměnu. Většinou to bývá maximálně jedna za večer. A má to několik důvodů, jednak ukážeš že nemáš strach (stále spoustu kluků se toho bojí), druhák pokud líbáš dobře, zvýšíš si u holky att a taky si sám holku vyzkoušíš, jak ti chutná, jestli ti voní, jestli funguje chemie a jestli s ní bude hodně práce na datu nebo ne (jak říká jedno lidové moudro "líbání je optání, jestli je to dole k dostání").

Další věc je, že po polibku v klubu pak nemusíš řešit kdy a zda jí budeš líbat na datu, protože ona ví, že k tomu tu odvahu máš (u mě na 100% protože nepiju alkohol), takže toho pak můžeš hezky využít pro zvýšení napětí. Nedávno jsem měl date s holkou z klubu, kde jsem jí líbal. Na schůzce jsem však naopak zařadil zpátečku a snažila se ona... celou dobu si mě přitahovala a zkoušela to, já se je jen bránil nebo jí dráždil a hrál si. Nakonec nedostala ani jeden polibek a bylo vidět, že po něm hodně touží. Jinak Jirko, ono to tvoje "jdu domů s bolavejma koulema vyhonit" je daný tím, že sis neprošel tím stádiem, kdy máš několik MCs za večer po dobu pár měsíců, takže pro tebe je to pořád pěkně vzrušující záležitost. Ale platí ta zákonitost jako ve všem ostatním - rychle si zvykneš. Mě se dneska kolikrát při líbání s holkou ani nepostaví, což mě na jednu stranu sere, na druhou nemusím odcházet domů s těma "bolavejma koulema".
Uživatelský avatar
FatE
Příspěvky: 88
Registrován: 25 črc 2011 23:13
Bydliště: Praha

Příspěvek od FatE »

Uplny suhlas s Jirkou. Ked sa nad tym zamyslis, preco mame radi zeny? Jednoduche, zaistia nam pokracovanie genov. Ako sa to stane? ...FC - to je jediny dovod.

Takze ja osobne nie som na MC moc hrdy a nepocitam ich. Tiez som nasrany za kazde MC, ktore neskonci FC
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirka
Příspěvky: 9508
Registrován: 24 říj 2008 09:31
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jirka »

Však jo Michale, vím že žiju promiskuitně a jsou s tím spojená určitá rizika. Proto jsem psal
Chápu že to k životu patří, ale kua, když pak budu půl roku na dietě a nebudu moct pít, tak at se u toho alespon vystříkám :lol:
Když by mě to nevzrušovalo, tak nějak nevidím důvod, proč dělat tohle a ne něco, co mě vzrušuje :).
Skvělý sex je ten, po kterém si sousedé po celém baráku zapálí cigaretu.
M2F
Příspěvky: 2384
Registrován: 15 kvě 2009 12:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od M2F »

Jirka píše:Když by mě to nevzrušovalo, tak nějak nevidím důvod, proč dělat tohle a ne něco, co mě vzrušuje :).
Máš pocit, že jsem napsal málo důvodů? :)
Odpovědět